مقاله ارزيابي و مديريت ذرات معلق خروجي از دودکش ها در کارخانه سيمان کاوان بوکان

 مقاله ارزيابي و مديريت ذرات معلق خروجي از دودکش ها در کارخانه سيمان کاوان بوکان

… دانلود …

مقاله ارزيابي و مديريت ذرات معلق خروجي از دودکش ها در کارخانه سيمان کاوان بوکان دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله ارزيابي و مديريت ذرات معلق خروجي از دودکش ها در کارخانه سيمان کاوان بوکان کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله ارزيابي و مديريت ذرات معلق خروجي از دودکش ها در کارخانه سيمان کاوان بوکان،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله ارزيابي و مديريت ذرات معلق خروجي از دودکش ها در کارخانه سيمان کاوان بوکان :


محل انتشار: سومین کنفرانس برنامه ریزی و مدیریت محیط زیست
تعداد صفحات:9
نویسنده(ها):
بابک باسمنجی – کارشناس ارشد مهندسی محیط زیست از دانشگاه صنعتی اصفهان، مدیر محیط زیست سیمان کاوان بوکان،
علیرضا سردار شهید – کارشناس مهندسی عمران و مدیرعامل سیمان کاوان بوکان،
ال ناز رضایی – کارشناس ارشد مدیریت و آموزش محیط زیست از دانشگاه پیام نور تهران، مدرس دانشگاه پیام نور زنجان،

چکیده:
در دهه اخیر مسائل زیست محیطی و نحوه مقابله با آنها به یکی از چالشهای اصلی انسان تبدیل شده است. صنایع سیمان همواره به عنوان یکی از مهمترین آلوده کننده های محیط زیست مطرح هستند. به همین دلیل پایش و کنترل آلودگی های زیست محیطی در این صنعت از اهمیت خاصی برخوردار است. در شرکت سیمان کاوان بوکان به منظور شناسایی و تعیین میزان ذرات معلق خروجی از دودکش ها، کنترل و پایش ذرات معلق، شناسایی منابع آن و در نهایت مقایسه نتایج به دست آمده با حدود مجاز استانداردهای زیست محیطی، طی دوره ای یکساله میزان ذرات معلق خروجی از دودکش ها اندازه گیری شد. این ذرات در دو حالت خشک و مرطوب مورد بررسی قرار گرفت. نتایج بدست آمده نشان می دهد که با توجه به پایش و کنترل منظم کلیه آلاینده ها از جمله ذرات معلق، در اکثریت قریب به اتفاق موارد، میزان ذرات در دپارتمانهای مختلف (شامل بگ فیلتر سنگ شکن، بگ هاوس پری هیتر، الکتروفیلتر گریت کولر، بگ فیلتر شماره یک و شماره دو آسیاب سیمان) کمتر از مقادیر استاندارد می باشد. در موارد نادر هم چنانچه غلظت ذرات معلق یک دودکش در زمان اندازه گیری بالاتر از حدود استاندارد بوده است، با استفاده از اقدامات اصلاحی، کاهش یافته و در محدوده استاندارد قرار گرفته است.

اینک شما با جستجوی مقاله ارزيابي و مديريت ذرات معلق خروجي از دودکش ها در کارخانه سيمان کاوان بوکان وارد صفحه فروش فایل دانلودی مقاله ارزيابي و مديريت ذرات معلق خروجي از دودکش ها در کارخانه سيمان کاوان بوکان شده اید.

توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

مقاله ارزيابي و مديريت ذرات معلق خروجي از دودکش ها در کارخانه سيمان کاوان بوکان